Сайт Верховини - Новини Верховини

У Верховині урочисто відкрили Дні українського кіно

20.12.2017 перегляди: 2291

У Верховині урочисто відкрили Дні українського кіно

Дні українського кіно у Верховині стали можливими завдяки спільним зусиллям Державного агентства України з питань кіно, голови Комітету Верховної Ради з питань культури та духовності Миколи Княжицького, Івано-Франківської облдержадміністрації, Верховинської райдержадміністрації та районної ради, інформує прес-служба ІФ ОДА.

Трембіти, цимбали, скрипки та, звісно ж, зустріч із хлібом-сіллю. Генеральний директор «Молодості» Андрій Халпахчі зазначив, що для даного фестивалю важливо показувати українське кіно там, де люди не мають доступу до кіноекранів.

Гостями урочистого відкриття Днів українського кіно також стали голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко, актриса фільму «Припутні» Олена Узлюк, режисер фільму «DZIDZIO Контрабас» Олег Борщевський, актор фільму «Сторожова застава» Олег Волощенко.

Відвідати прем’єру показу кінострічки «Кіборги» прийшли заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, голови райдержадміністрації і районної ради Олег Лютий та Іван Шкіндюк, громадськість району та всі бажаючі.

На жаль, через погодні умови у Києві, на заході не був присутнім режисер фільму «Кіборги» Ахтем Сеітаблаєв та продюсер Іванна Дядюра.

Фільмом-відкриттям стала кінострічка «Кіборги». Показ зібрав аншлаг – у залі на 300 місць не було жодного вільного стільця.

На численні прохання керівники фестивалю та представники фільму прийняли рішення організувати ще один показ, який відбувся о 18:00.

Найкращий вітчизняний фільм Днів українського кіно у Верховині за результатами глядацького голосування отримає «Скіфського оленя» - головну нагороду кінофестивалю «Молодість».

Також «Молодість» підготувала ще один сюрприз – найактивніший глядач Днів українського кіно у Верховині зможе безкоштовно відвідати 47-й фестиваль, який відбудеться 27 травня – 3 червня 2018 року.

20.12.2017 перегляди: 2291

Детальніше читайте тут: У Верховині урочисто відкрили Дні українського кіно

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.