Сайт Верховини - Новини Верховини

Верховинці відвідали український ліцей у Румунії

25.10.2017 перегляди: 1565

Верховинці відвідали український ліцей у Румунії

19-20 жовтня делегація Верховинського району взяла участь в урочистих заходах з нагоди 20-річчя від відновлення українського ліцею ім. Тараса Шевченка в м. Сігету Мармацієй, Марамуреси, Республіка Румунія.

аний захід організовано директором ліцею Касіаном Піцурою за сприяння та фінансової підтримки Союзу українців Румунії, голови СУРу депутата Румунського парламенту Миколи-Мирослава Петрецького та голови Марамурешської філії СУР Мирослава Петрецького, інформує прес-служба ІФ ОДА.

До делегації входили перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Скуматчук, заступник начальника управління культури, національностей та релігій ОДА Мирослава Корнелюк та директор ДП «Гринявське лісове господарство» Роман Стефанюк.

Делегація з Верховини взяла участь у роботі «круглого столу» на тему «Актуальні проблеми навчання рідною мовою». Відвідала ліцей та виставку традиційних українських страв, які презентували учні та викладачі даного закладу.

25.10.2017 перегляди: 1565

Детальніше читайте тут: Верховинці відвідали український ліцей у Румунії

Коментарі

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, E-Mail, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці.Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.